RU UA

Про виробництво

Поліпропіленові труби і фітинги ТМ Thermo Alliance з'явилися на українському ринку порівняно недавно. Наш пізній дебют пов'язаний із ретельним вивченням фізико-хімічних процесів, що протікають в системах опалення та водопостачання, аналізом відмов і поломок, що відбулися за останні 20 років в поліпропіленових системах наших ринкових партнерів, а також з урахуванням вимог і побажань провідних проектних і монтажних організацій щодо якості продукції, ергономіки та інсталяції.

Ми ретельно вибирали виробничі потужності серед українських і зарубіжних екструзійних заводів і зупинилися на «назва»... Наш вибір не випадковий. Справа в тому, що технології які використовуються на Україні у виробництві відповідають європейським стандартам, ми володіємо прекрасними заділами в області хімічних розробок і вдосконалень на базі кафедри Загальної та неорганічної хімії, а також кафедри Фізичної хімії НТУ ХПІ. Розукрупнення вітчизняних хімічних комбінатів дозволяє залучати висококваліфікованих хіміків – технологів. При цьому виробнича собівартість набагато нижче, ніж у європейських аналогів. Локальність виробничої бази виключає транспортні витрати, тому наш продукт за ціною конкурує з китайськими аналогами.

Коротко про хімічних характеристиках продукції. Заставні фітингів виробляються тільки з латуні марки ЛС59-1.

Автоматна багатокомпонентна латунь ЛС59-1 має хімічний склад по ГОСТ 15527. ЛС59-1 на 57-60 % складається з міді, 37,05-42,2 % цинку, 0,8-1,9 свинцю і до 0,75 % домішок. Поряд зі сплавом Л63 — ЛС59-1 знайшов найбільш широке застосування серед латуней обробляються тиском. Ця марка латуні володіє найбільшими властивостями антифрикционности, розрахована на використання в умовах підвищеного тертя і має максимальний серед аналогів термін експлуатації. Гідравлічні випробування допускають робочий тиск в системах опалення та водопостачання до 25Атм (2,5 Мпа).

Ми даємо 10-річну гарантію на наші вироби з латунними вставками.

Наша продукція запатентована, захищена від підробок, а також доступна до продажу тільки у авторизованих дилерів.

Якість

Краща продукція від провідних виробників. Контроль якості на всіх етапах виробництва.

Асортимент

Наш широкий асортимент зробить Ваш будинок тепліше і комфортніше!

Вартість

Доступність всієї продукції для Українського споживача.

Співпраця

TM Thermo Alliance відкрита для співпраці. Кращі дилерські умови на ринку. Технічна та інформаційна підтримка.

У кращих традиціях тепла

Підписуйтесь на наші новини і розсилки.